Ofsetový tisk

Aby váš obal získal vzhled, který se jen tak neokouká, zvažte jeho potisk nebo zušlechtění. Zvládneme toho hodně – od běžných disperzních laků až po nejnáročnější kombinace UV efektových matných, lesklých, metalických a dalších laků. V rámci optimální technické funkce vám obal potiskneme nebo aplikujeme laky či bariérové ochrany proti vodě, mastnotě atp.

Váš obal ošetří ofsetový stroj Manroland 706 LTTLV Hiprint + Prindor Foiler, který zvládá nejrůznější tiskové efekty: základní disperzní laky – glanzlak a matný lak, speciální disperzní laky – bariérové, skinové, blistrové, UV celoplošné laky –  matný, glanzlak, UV parciální laky – mat/lesk efekty, hybridní efekty –  mat/lesk, struktura/lesk, Prindor Foiler + disperzní laky, Prindor Foiler + UV laky, Prindor Foiler + hybridní efekty, Prindor Foiler + blistrové laky…


Manroland Prindor Foiler neboli ražba za studena je revoluční technologie potisku, se kterou na váš obal aplikujeme metalické efekty přímo v tiskovém stroji. V České republice jde o jedinečnou technologii, kterou jako jediní na trhu dokážeme propojit s technologií UV barev a laků.


Stroj si tak poradí s těmi nejnáročnějšími tisky, přesnost ofsetového soutisku jde až do nejmenších detailů.


Vyrobíme

5 000
tun lepenky
3 000 000
potištěných archů měsíčně
13 000
tiskových zakázek ročně

Ukázky naší práce

Pokud vás zaujalo naše vybavení a schopnost realizovat obaly ve všech možných tvarech a velikostech včetně zušlechťování, tak nás neváhejte kontaktovat.