Postup výroby

Prvotní schůzka

Nejprve si vás vyslechneme – jaký je váš produkt a vize ideálního obalu. Probereme vaše konkrétní požadavky na obal, materiál a jeho zušlechtění. Navrhneme vám optimální řešení.

Tvorba makety

Následně od nás obdržíte několik vzorků, abyste si vyzkoušeli, jestli navržený obal na produkt perfektně sedí. Společně se vzorkem vám připravíme také konkrétní cenovou nabídku.

Kontura a rozměry

Většinou je třeba konstrukci ještě doladit. Pokud budete souhlasit, připravíme za účelem testů v baličce tzv. „nulovou sérii“ bez tisku – nebo s tiskem. Tu vyrobíme na menších výsekových strojích.

Náklad a realizace

Pošlete nám konkrétní objednávku – se specifikovaným množstvím, počtem motivů – a dodáte nám tiskové podklady. Abychom vám tvorbu tiskových podkladů usnadnili, připravili jsme návod, který stačí předat vašemu DTP studiu. Potvrdíme vám objednávku a sdělíme termín dodání. Schválíme tiskové podklady a obaly vyrobíme.

Skladování a logistika

Pokud jste si objednali velký náklad, můžete využít našeho vysokoregálového skladu, ze kterého si odvoláte z nákladu vždy jen to množství, které je právě potřeba na daný termín – just in time.

Spokojenost zákazníka

Až po čase náklad spotřebujete, není nic jednoduššího, než objednat dotisk. Všechna tisková data pečlivě ukládáme a třídíme. Opakujete-li zakázku pravidelně, zajistíme si dostatek materiálu na sklad, abyste na další výrobu nemuseli čekat.